fbpx

ABC Frankowicza – zobacz nasz poradnik dla osób, które mają kredyt we frankach szwajcarskich.

poradnik 1

Z ogromną przyjemnością przedstawiamy Państwu nasz najnowszy poradnik: ABC Frankowicza, który skierowany jest do osób posiadających kredyty we frankach szwajcarskich. Przygotowując poradnik zebraliśmy najczęstsze zagadnienia, o które najczęściej pytają nas klienci.

Gdy tworzyliśmy ten materiał, przyświecała nam idea, aby stworzyć zwięzłe i zrozumiałe kompendium wiedzy. Przygotowany przez nas poradnik jest w formie pytanie – odpowiedź. W sumie zebraliśmy aż 27 pytań i odpowiedzi. Dzięki naszemu poradnikowi będziecie mieć Państwo szersze spojrzenie na obecnie panującą sytuację. Przeczytanie ABC Frankowicza może również pomóc w podjęciu decyzji, czy warto nawiązać walkę z bankiem.

Zapoznanie się z lekturą polecamy w szczególności osobom, które posiadają kredyt w walucie obcej, bądź już go spłaciły. W poradniku prezentujemy możliwości, jakie daje frankowiczom obecna sytuacja prawna, jak i aktualna linia orzecznicza sądów.

Przykładowe zagadnienia poruszane w poradniku to:

  • różnice pomiędzy kredytem indeksowanym a denominowanym,
  • korzyści wynikające z pozwania banku,
  • szanse na wygraną,
  • różnice pomiędzy „odfrankowieniem”, unieważnieniem oraz przewalutowaniem kredytu,
  • kwestie pozwania banku już po spłaceniu kredytu,
  • przykładowe wyliczenie różnic przy każdym scenariuszu,
  • koszty pozwania banku,
  • czas trwania sprawy.


Co więcej, w poradniku zdecydowaliśmy się zamieścić wzór wniosku o zaświadczenie o spłacanych ratach – dokument, który należy wysłać do banku, aby móc dokładnie ocenić szanse na wygraną sprawy oraz wyliczyć kwotę nadpłaty wynikającą ze zmiany kursu waluty.

>> Aby pobrać ABC Frankowicza kliknij tutaj <<

Zaznaczamy, że chociaż odwołujemy się do kredytów we frankach szwajcarskich, to treść poradnika jest uniwersalna i można ją odnieść również do kredytów udzielanych m.in. w euro, jenach, czy też dolarach.

Jeśli macie Państwo dodatkowe pytania lub chcecie omówić kwestię waszej umowy, zapraszamy do kontaktu.

-> Internetowy formularz do umawiania wizyt

-> +48 58 343 44 66

Skorzystaj z bezpłatnej analizy umowy.