Masz kredyt fraknowy w Getin Noble Bank?
Zostało Ci niewiele czasu na zgłoszenie roszczenia!

Upadłość Getin Noble Bank - jeśli jesteś Frankowiczem, to masz czas tylko do 19 sierpnia na zgłoszenie swoich roszczeń. Zobacz, jak możemy Ci pomóc!

Tylko tyle czasu pozostało na Twoje działanie:

UPADŁOŚĆ GETIN NOBLE BANK S.A.
- CO TO OZNACZA DLA FRANKOWICZÓW

Dnia 20 lipca 2023 r. Getin Noble Bank S.A., znany z udzielania kredytów frankowych, oficjalnie ogłosił upadłość Getin. W wyniku tej sytuacji, obecnie nie ma możliwości składania pozwu o nieważność umowy kredytu frankowego. Jeśli masz kredyt frankowy, to opcją na zabezpieczenie Twoich interesów jest zgłoszenie wierzytelności syndykowi masy upadłościowej do 19 sierpnia 2023r.

PROCEDURA DLA FRANKOWICZÓW

Czasu na działanie jest bardzo niewiele, dlatego w naszej kancelarii powołaliśmy zespół dedykowany klientom Getin Noble Banku i przygotowaliśmy specjalną procedurę.

Krok 1

Skontaktuj się z nami i prześlij swoje dokumenty do analizy.

Krok 2

Dokonamy bezpłatnej analizy dokumentów i ocenimy Twoje szanse na odzyskanie pieniędzy.

Krok 3

Przygotujemy całą dokumentację i zgłosimy Twoje roszczenia w terminie przed 19 sierpnia 2023.

Krok 4

Będziemy reprezentować Cię podczas całego procesu, aż do zakończenia sprawy

Kim jesteśmy?

Od kilku lat z sukcesami reprezentujemy Państwa przed sądami ws. kredytów CHF. Dbamy o relacje z klientem. Uczciwie mówimy, jakie są Państwa szanse na wygraną z bankiem. Zapewniamy Państwu bezpośredni kontakt z doświadczonymi prawnikami, którzy prowadzą wasze sprawy, co zdecydowanie wyróżnia nas na rynku.

Agata Stanilewicz-Krzysztofiak

Adwoakt

Dostarczamy wiedzę

Pomagamy zrozumieć zagadnienia związane z tematem kredytów udzielanych w walutach obcych. Stworzyliśmy poradnik ABC Frankowicza, który zbudowany jest w formie 27 pytań i odpowiedzi. W poradniku poruszamy najważniejsze kwestie związane z całym procesem pozywania banku, korzyściach z tego wynikających oraz pokazujemy, na co zwrócić uwagę.

Szymon Szuksztul

Radca Prawny

Poradnik
ABC Frankowicza

DLACZEGO MY?

Obszar roboczy 8

Bezpłatna analiza umowy kredytowej.

Obszar roboczy 7

Indywidualne podejście do sprawy.

Obszar roboczy 6

Minimum
formalności.

Obszar roboczy 5

Zaufanie
wielu klientów.

CZASU JEST CORAZ MNIEJ.
NA TWOJE DZIAŁANIE TYLKO:

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI, W CELU BEZPŁATNEJ ANALIZY UMOWY.

SKONTAKTUJ SIĘ

Bezpłatnie przeanalizujemy Twoją umowę i ocenimy szanse na wygraną. Jeśli powierzysz nam swoją soprawę całkowicie zajmieny się jej prowadzeniem.

Jak się z nami skontaktować?

Zadzwoń do nas

Przygotuj swoją umowę i zadzwoń do naszego biura. Nasz ekspert odpowie Ci na najważniejsze pytania oraz wyliczy potencjalne zyski. 

+48 58 343 44 66

Działamy od poniedziałku do piątku w godzinach
9:00-17:00.

Wypełnij formularz – oddzwonimy

Zadzwonimy do Ciebie niezwłocznie w preferowanej porze.

Przyjdź do biura

Odwiedź nas w naszym biurze w Gdańsku. Zapraszamy Cię od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00.

ul. Jaśkowa Dolina 9/2
80-252 Gdańsk

DANE KONTAKTOWE

KKLAW Auxiliary Services Sp. z o.o. 

tel./fax.: +48 58 343 44 66
e-mail: kontakt@kklawas.pl

ul. Jaśkowa Dolina 9/2
80-252 Gdańsk

Godziny otwarcia:
poniedziałek – piątek
9:00 – 17:00

NIP: 7792493937
REGON: 380966521
KRS: 0000744026

FAQ

W przypadku upadłości banku, jeśli nie zgłosisz wierzytelności w odpowiednim czasie, możesz stracić prawo do dochodzenia swojego roszczenia i nie otrzymać należnych Ci środków.
Jeśli nie zgłosisz wierzytelności przed 19 sierpnia 2023 r., Twoje roszczenie nie zostanie uwzględnione w pierwszej kolejności podczas dystrybucji środków z masy upadłościowej. Ponadto, zgłaszanie wierzytelności po tym terminie może wiązać się z dodatkowymi opłatami oraz ryzykiem braku możliwości odzyskania należnych środków.

Najważniejszym dokumentem jest Twoja umowa z bankiem. Jeśli nasza analiza wskaże, że masz szanse na odzyskanie swoich pieniędzy poprosimy Cię o dodatkowe dokumenty oraz przygotujemy wszystkie niezbędne formalności, pozwalające zając się nam Twoją sprawą.

W przypadku upadłości banku, wypłata środków wierzycielom zależy od wielu czynników, takich jak suma dostępnych aktywów banku, liczba zgłoszonych roszczeń oraz ich wartość. Poza tym, dochodzi kwestia uzasadnienia Twoich roszczeń w związku z kredytem frankowym. Nasza kancelaria dokładnie przeanalizuje Twoją sytuację i podejmie wszystkie niezbędne kroki, aby maksymalizować szansę na odzyskanie Twoich środków.

Analiza umowy jest w pełni bezpłatna. Opłaty za prowadzenie sprawy są uzależnione od umowy i złożoności Twojej sprawy. Warunki przedstawiamy na naszym pierwszym spotkaniu po analizie umowy.  

Tak, Twoja prywatność i bezpieczeństwo są dla nas priorytetem. Wszystkie przekazane nam dokumenty i informacje są traktowane jako poufne i są przechowywane w zabezpieczonych systemach. Przestrzegamy wszystkich przepisów dotyczących ochrony danych osobowych i nigdy nie udostępniamy Twoich danych osobowych bez Twojej zgody. Możesz zapoznać się z zasadami przetwarzania danych osobowych w naszej polityce prywatności.