fbpx

Wygraliśmy prawomocnie sprawę z mBankiem ws. kredytu CHF.

20p

Z ogromną satysfakcją informujemy o wyroku Sądu Apelacyjnego w Gdańsku, który PRAWOMOCNIE UNIEWAŻNIA umowę kredytową w CHF naszych Klientów zawartej z mBankiem.

W dniu 10 września 2021 roku, Sąd Apelacyjny w Gdańsku wydał wyrok, w którym oddalił w całości apelację Banku od wyroku sądu I instancji unieważniającego umowę kredytu zawartą z mBank S.A. i zasądzającego na rzecz kredytobiorców całą żądaną przez nich kwotę. Sprawa była prowadzona przez Sąd Apelacyjny w Gdańsku pod sygn. akt I ACa 485/21.

Jest to ogromny sukces naszego zespołu ds. Kredytów frankowych, który nadzoruje r.pr. Szymon Szuksztul.

Kolejny prawomocny wyrok pokazuje, że Sądy przestały czekać na stanowisko Izby Cywilnej Sądu Najwyższego i orzekają według powszechnej lini orzeczniczej, która stoi po stronie klientów. Już niebawem przygotujemy na ten temat osobny artykuł.

Kluczowym jest dobre przygotowanie do sprawy oraz prowadzenie jej przez doświadczonego i kompetentnego specjalistę z zakresu prawa bankowego.

Jeśli posiadacie Państwo kredyt w walucie obcej, lub go już spłaciliście – zapraszamy do kontaktu. Bezpłatnie przeanalizujemy Państwa umowę, powiemy jakie są szanse na wygraną z bankiem i przygotujemy dla Państwa strategię działania.

Skorzystaj z bezpłatnej analizy umowy.